Wyniki VII Festiwalu

WYNIKI:

Decyzją Jury VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENEK JANUSZA GNIATKOWSKIEGO w składzie: Irena Gałązka – wybitna wokalistka, śpiewała w prawie całej Europie, USA i Kanadzie, od niedawna na stałe występuje w kraju; Krzysztof Sadowski – wybitny kompozytor jazzowy i pianista, występował i nagrywał m.in. ze Studiem Jazzowym Polskiego Radia, kompozytor muzyki filmowej oraz piosenek dla m.in.: Danuty Rinn, Ireny Santor, Katarzyny Sobczyk i Edward Spyrka – muzyk, kompozytor, dziennikarz, autor setek utworów i aranżacji, który ćwierć wieku pełnił funkcję szefa redakcji muzycznej Rozgłośni Polskiego Radia w Opolu;
na uroczysty koncert Laureatów zaproszeni zostali następujący Wykonawcy:

Zuzanna Załucka,

 Zespół „SWEET VOICES”,

Oliwier Felisiak,

Zespół „PLUS MINUS”,

Wiktoria Pyrdoł,

Patrycja Gotfryd,

„Szalona Piątka Plus”,

Zespół „NASTOLATKI”,

Marcelina Kocjan,

Karolina Gurbała,

Sylwia Majchrzak,

Milena Czernecka,

Elżbieta Jatulewicz,

Karolina Szmuc,

Edmund Otremba.

Wszystkich Laureatów serdecznie zapraszamy 26.06.2016 na teren Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji, Jastrząb k. Poraja, ul. Zielona 24, na godz. 15.30.

W terminie późniejszym poinformujemy telefonicznie o wyborze repertuaru, który Laureat ma zaśpiewać podczas Koncertu Finałowego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENEK JANUSZA GNIATKOWSKIEGO za udział i zapraszamy na kolejny za rok.